Život s dystonií podle Toma Seamana

Jak jsme se s Tomem seznámili

připravované aktivity s Tomem

Tom S
Tom S

Celý příběh začal tak, že jsme si zakoupili knihu Diagnosis Dystonia. Je to první pacient na světě, který uceleně napsal knihu o dystonii z pohledu pacienta, jeho diagnostiky, léčby symptomů a osobního přístupu k dystonii. Pro mnohé může být velkou inspirací. Kromě uceleného přehledu všeho o dystonii, který se v různých obměnách v kapitolách opakuje /opakování matka moudrosti/ nabízí Tom vedení a nápady, které si nejdříve ověřil na sobě.

Doporučujeme zakoupit si knihu zde 

Blog Toma zde

www.tomseamancoaching.com 

www.diagnosisdystonia.com 


S Tomem jsme začali komunikovat prostřednictvím Evy Brown, která patří do naší organizace jako speaker a arteterapeutka.

Tom se velmi zajímá o naše aktivity a rád by poznal ty, kteří jsou mu blízcí ve stejném boji s dystonií za oceánem.

Našim přáním bylo se s Tomem setkat osobně u nás v České republice, což se ukázalo finančně a organizačně náročné, ale v budoucnu chceme ocenit nejen jeho počin pro dystoniky, ale sdílet navzájem zkušenosti s léčbou symptomů při jeho návštěve u nás.

A protože se Tom  bil s dystonií jako lev /což můžete vidět i na jeho sdílených videích/, poslala mu Eva lva jako odměnu, podporu z České republiky, kde je lev národním znakem. A jakou měl radost vidíte na fotografii. Děkujeme Evě, že nám zprostředkovává kontakt se zajímavou osobností ze Severní Karolíny.

Projednáváme zatím možnost propojení skupiny po skypu a další možnou spolupráci.

Tom Seaman je certifikovaným profesionálním životním koučem v oblasti zdraví a wellness a je autorem knihy Diagnóza Dystonia: Navigating the Journey - komplexní navigace pro každého, kdo trpí jakoukoli životní výzvou. Je také motivačním řečníkem, obhájcem chronické bolesti a dystonie, blogerem pro zdraví , dobrovolníkem pro nadaci Dystonia Medical Research Foundation (DMRF) jako vedoucí podpůrné skupiny a je členem a spisovatelem sítě Chronic Illness Bloggers Network , Mighty , Patient Worthy a The Wellness Universe . Chcete-li se dozvědět více o Tomovi, získejte kopii jeho knihy (také na Amazonu)) nebo naplánujte bezplatnou konzultaci o koučování, navštivte stránku www.tomseamancoaching.com . Sledujte ho na Twitteru @ Dystoniabook1  na Instagramu .